LED zdroj 12V 60W zdroj NANO-12-60
Kód: 056721 T-LED
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
LED zdroj 12V 60W zdroj NANO-12-60 (Varianta LED zdroj 12V 60W zdroj NANO-12-60)
Druhý den skladem - k odběru/odeslání (>100 ks)
Varianta
Můžeme doručit do:
NANO LED zdroj 12V 60W, IP20, záruka 2 roky
Detailní informace
Široký sortiment
Široký sortiment
Nabídka kabelů, jističů, zásuvek a dalšího elektromateriálu skladem.
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Registrujte se a získejte automaticky slevu 3% na všechny naše produkty.
Individuální kalkulace
Individuální kalkulace
V případě zájmu vám na míru naceníme celý projekt.
Platba na fakturu
Platba na fakturu
Platba na fakturu až po dodání zboží.
Detailní popis produktu
Napájecí zdroj z řady NANO vyniká svými miniaturními rozměry. Elektronický spínaný zdroj 12V 60W v krytí IP20 je určen pro vnitřní použití a napájení nízkonapěťových produktů, jako jsou LED pásky, LED žárovky a další osvětlení. Díky svému úzkému a kompaktnímu provedení je ideální pro instalace do míst s omezeným prostorem, například do nábytku, vitrín nebo dalších podobných míst.
LED zdroj pro LED osvětlení je opatřen:
ochranou proti přehřátí
ochranou proti přetížení
ochranou proti zkratu
Specifikace LED zdroje
Vstupní napětí
175-264V AC
Výstupní napětí
12V DC
Max. výstupní proud
5A
Pojistka
Proti zkratu, proti přetížení, proti přehřátí
Výkon
60W*
IP krytí
IP20
Váha
0,1 kg
Rozměry
222*19,5*18 mm
Záruka
2 roky
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje 12V
Záruka: 24 měsíců
EAN: 8596558016409
Vstupní napětí: 230 V